دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


مراقبت از مو

#مراقبت_مو

🌟#بالشت
اگر از یك بالش٥سال استفاده كردهايد، بايد بدانيد كه #الياف داخل بالش الان به اندازه كافي خراب شده و براي #موهايتان #آسيبرسان است ميتوانيد براي اصلاحش الياف داخل بالش را عوض کنيد. در واقع اين تعويض برايتان كلي #آرامش و براي موهايتان #درخشش و عدم #الكتريسته را به ارمغان ميآورد.

🌟#برس
يك ضربالمثل قديمي ميگه اگه زني براي خودش احترام قايله حداقل در روز بايد ١٠٠ بار موهاشو شانه بزنه اما مهم تعداد اين کار نيست مهم این است كه موهايتان را در يك جهت شانه بزنيد با اين روش شما #سبوم (چربي طبيعي كه توسط #پوست_سر توليد ميشود)را در تمام موهايتان به يكسان تقسيم و #گردش_خون را در پوست سرتان ايجاد ميكنيد.
🌟#بستن مو
اگر قرار است موهايتان را جمع كنيد، سعي كنيد در تمام روز اين كار را نكنيد. موها در طي روز نبايد احساس #فشردگي كنند پس براي چند ساعت هم كه شده آنها را رها کنيد. ممكن است با بستنهاي مداوم بعضي از قسمتهاي موهايتان #كم_پشت شود.

🌟#شستن
ممكن است عادت چنگ زدن به موهايتان را داشته باشيد اما اگر اين عادت را دارید سعي كنيد عصرها به حمام برويد اگر ميخواهيد موهايتان را #ماساژ بدهيد بايد اين كار را خيلي آرام انجام دهيد و ممكن است قبل خواب فرصت كافي نداشته باشيد.
🌟#هواي خشك
حتما ميدانيد كه هواي خشك براي #پوستتان ضرر دارد اما براي موها هم همانقدر مضر است پس زمان خواب در اتاقتان را #مرطوب نگه داريد تا موهايتان خشك نشود
@dr_tabe


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فیلر چیست؟کاشت موهای دروغینبیماری های تاولیزرد زخملنتیگوسوالاتی درباره هایفوترالیفت با نخپلاسما جتتزریق گودی زیر چشملبخند لثه ایپوستی شفافملانوما یا سرطان پوستپی ار پی چیستعفونت قارچی در آقایانمیلیا چیستپیشگیری از چروک و جوانساجوانسازی دست با کربوکسی علائم و نشانه های زگیلپاک کردن تاتو با لیزر کیوعلت زگیل تناسلیپاسخ به سوالات اندولیفت خط اخملیزرمعایب کرم های شبپاسخ به سوالات اندولیفت زیباییپسوریازیسدرمان کمودون و موهای سر سنوع پوستدرمان غبغب با مزوتراپینشانه های بیماری از روی ناصلاح فرم بینیرنگدانه های پوستیهمه چیز درباره شامپوبهترین روش پیشگیری از پیبهترین روش جوانسازیزگیل تناسلیسایت های دیگرکاشت مو به روش fitبوتاکس و جوانسازیزگیل تناسلی ( قسمت دوم )صفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن